Komedia o mężczyznach idealnych

W niedzielne popołudnie, 17 lutego 2019 roku w sali widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Wyrzysku odbył się spektakl teatralny pt. „Mężczyzna idealny”. Chociaż impreza była biletowana, to wyrzyska publiczność nie zawiodła. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca. Organizacją wydarzenia zajął się Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku. Gości powitała i artystów przedstawiła jego dyrektor – Magdalena Smełsz.

Na wyrzyskiej scenie w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej wystąpili znani aktorzy: Małgorzata Lewińska, Maciej Damięcki, Tadeusz Ross i Artur Dziurman. Spektakl był prawdziwą gratką nie tylko dla miłośników teatru, ale również dobrego humoru. Były intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról. Nie zabrakło rozbieranego pokera i terapii śmiechem.

UM w Wyrzysku

komedia_o_mezczyznach1_01

komedia_o_mezczyznach1_14 komedia_o_mezczyznach1_02 komedia_o_mezczyznach1_03 komedia_o_mezczyznach1_04 komedia_o_mezczyznach1_05 komedia_o_mezczyznach1_06 komedia_o_mezczyznach1_07 komedia_o_mezczyznach1_08 komedia_o_mezczyznach1_09 komedia_o_mezczyznach1_10 komedia_o_mezczyznach1_11 komedia_o_mezczyznach1_12 komedia_o_mezczyznach1_13