Konkurs na nazwę stadionu przy Bydgoskiej ogłoszony

Zarządzenie w sprawie ogłoszenia konkursu na nazwę stadionu przy ulicy Bydgoskiej, podpisał prezydent Piły Piotr Głowski. Umowa pomiędzy gminą a sponsorem obowiązywać ma od 3 do 5 lat. Oferty które oceniać będzie specjalnie powołana komisja, należy złożyć do 5 czerwca, do godziny 15:00.

– Konkurs związany jest z trwającą modernizacją stadionu i ma pozwolić w dłuższej perspektywie, na pozyskanie pieniędzy na funkcjonowanie sportu żużlowego. Liczymy że postępowanie konkursowe, które będzie dotyczyło najwyższej kwoty jaka zostanie zaoferowana w postępowaniu otwartym, prowadzonym przez MOSiR w Pile, wyłoni sponsora, którego nazwa przez kolejne lata, będzie obowiązującą dla naszej żużlowej areny i jako taka będzie wyłącznie używana we wszelkich publikacjach – uzasadnia prezydent Piły Piotr Głowski.

Umowa pomiędzy gminą, a sponsorem obowiązywać ma od 3 do 5 lat, a o zwycięstwie w konkursie zadecyduje wysokość zadeklarowanej kwoty.  Jej wpłata rozłożona zostanie na raty, których liczba zależna będzie od długości obowiązywania umowy. Więcej szczegółów oraz zasady uczestnictwa w konkursie określa przyjęty regulamin. Oferty uczestnicy winni złożyć do 5 czerwca (poniedziałek) do godziny 15:00 na specjalnie przygotowanym formularzu w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Bydgoskiej 76 lub wysłać pocztą na wskazany adres (w tym przypadku decyduje data stempla pocztowego). Propozycje sponsorów oceni specjalnie powołana komisja.

Zapraszamy do udziału!

FORMULARZE-OFERTA

PROJEKT-UMOWY

Regulamin-konkursu

Regulamin-pracy-komisji-konkursowej

zarządzenie-nazwa-stadionu

UM Piła

default

konkurs_na_nazwe_02 konkurs_na_nazwe_03