Konkurs Plastyczny na logo Osiedla Górne w Pile

6 maja w Zespole Szkół nr 3 im. Lotników Polskich w Pile z okazji zbliżającego się X-lecia Rady Osiedla Górne w Pile odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego na logo Osiedla Górne w Pile.

Na Konkurs wpłynęło ogółem 40 prac plastycznych, z tego 39 prac wykonanych przez uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Jury konkursowe pod przewodnictwem Małgorzaty Strzeleckiej Wicedyrektora Zespołu Szkół nr 3 w Pile wytypowało do wyróżnienia 16 prac w dwóch kategoriach.

Artykuły plastyczne, jako nagrody ufundowało Biuro Prezydenta Miasta Piły, których wręczenia dokonała Małgorzata Strzelecka, Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 3.

Pastele suche otrzymali następujący uczniowie:
I Martyna Musiał klasa VA
II Magdalena Dębska klasa VA
III Miłosz Jamróz klasa VB
IV Marta Kulawik klasa VA

Koszulki z logo Miasta Piły otrzymali:
Anna Domagalska klasa VA
Antonina Strzelecka IIA GIM.
Tymoteusz Szulc klasa IIA GIM.
Oliwia Pawlak klasa VB
Marcin Sawczyc klasa IIA GIM.

Pastele olejne otrzymali uczniowie:
I Karol Wiśniowiecki klasa VIA
II Bartłomiej Grudziński klasa VIA
III Natalia Jessa klasa VIA

Farby akrylowe:
Wiktoria Kuna klasa VIA
Dominika Misiak klasa VA
Adriana Ryczek klasa VB
Gabriela Bazimierowska klasa VIA.

Natomiast z wyróżnionych prac plastycznych nagrody rzeczowe za zwycięstwo w kategorii na Logo Osiedla Górne: I miejsce zajęła Martyna Musiał – nagrodę ufundowała i wręczyła Agnieszka Magnucka – Radna Rady Powiatu w Pile. Książka pod tytułem „Piła na zdjęciach lotniczych 1914 – 1945”. II miejsce zajęła Magdalena Dembska i otrzymała bon towarowy, który ufundował i wręczył Romuald Wycisło – Członek Rady Osiedla i Wiceprzewodniczący Rady Rodziców w ZS nr 3. III miejsce zajęli równorzędnie Miłosz Jamróz i Marta Kulawik otrzymując albumy „Po prawej stronie Noteci” a wręczenia dokonali Marta Kubiak – Radna Rady Powiatu w Pile i Przemysław Gawroński – Zastępca Dyrektora Gabinetu Starosty Pilskiego – Radny Rady Miasta Piły.

W kategorii na X lecie Rady Osiedla Górne nagrody rzeczowe otrzymali za zajęcie I miejsca Karol Wiśniowiecki, który otrzymał książkę „Piła na zdjęciach lotniczych 1914 -1945” ufundowaną przez Mariana Madeja – Radnego Rady Powiatu w Pile. Za zajęcie II miejsca Bartłomiejowi Grudzińskiemu wręczono nagrodę – bon towarowy – ufundowany przez Eligiusza Komarowskiego – Etatowego Członka Zarządu Starostwa Powiatowego w Pile. Natomiast za III miejsce nagrodę otrzymała Natalia Jessa w postaci albumu „Po prawej stronie Noteci” ufundowane przez Starostę Pilskiego, a wręczone przez Martę Kubiak – Radną Rady Powiatu w Pile i Przemysława Gawrońskiego – Zastępcę Dyrektora Gabinetu Starosty Pilskiego – Radnego Rady Miasta Piły.

Wszystkie prace zostaną wyeksponowane w budynku szkoły i siedzibie Rady Osiedla oraz na Festynie Osiedlowym w dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka na placu za Kościołem.

(SE)konkurs_plastyczny_na_logo10

konkurs_plastyczny_na_logo12 konkurs_plastyczny_na_logo11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *