Lena Burzyńska z Zawady lunaparkową Laureatką

wreczenie_nagrod

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

W ostatnią sobotę października, jak nakazuje tradycja, miało miejsce kolejne wręczenie upominku dla zwyciężczyni lunaparkowych zmagań. Mini feta odbyła się zwyczajowo w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel od wielu lat jest fundatorem nietuzinkowych nagród.

Po raz kolejny szczęście uśmiechnęło się do przedstawicielki płci nadobnej, która prawidłowo rozwiązała wszystkie szarady z październikowego wydania Lunaparku. Okazała się nią 10-letnia Lena Burzyńska z miejscowości Zawada. Zdolna młoda dama jako nagrodę otrzymała klasowy głośnik firmy JBL, którą wręczył pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe konkursy.

Obowiązkowo należy przypomnieć, że fundatorem nagród od wielu lat Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Październikowej laureatce serdecznie gratulujemy i zapraszamy wraz z pozostałymi małymi krzyżówkowiczami do kolejnych zmagań z lunaparkowymi szaradami. Przyrzekamy solennie, że któreś z Was na pewno zostanie zwycięzcą!

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja