Lutowy numer Tętna Regionu jest już do Państwa dyspozycji!

ikona

Minęło dokładnie 16 lat od czasu kiedy na rynku prasowym pojawiło się Tętno Regionu, Wasza Gazeta! W tym jubileuszowym numerze każdy tradycyjnie znajdzie coś ciekawego dla siebie. Bez względu na wiek, proweniencję i zapatrywania. Więc gorąco zachęcamy do sięgnięcia po to szczególne wydanie! Życzymy przyjemnej lektury!

W lutowym numerze:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!
– etc., etc.

Rekomendujemy:

Żużel. To on ma stać na czele Polonii Piła. „Licencja jest priorytetem”
Prezesem PKS Polonii Piła ma zostać Dariusz Pućka, osoba, która w przeszłości pracowała już przy żużlu, ale także innych dyscyplinach.
str. 28

Pod Lupą – „Wody Polskie” hamulcowym Wod-kanów
Czym zajmują się PGW Wody Polskie? M.in. prowadzą działania z zakresu ochrony przed powodzią i suszą oraz ochrony jakości zasobów wodnych…. i to wystarczy!!!! Reszta niech będzie domeną samorządów!!!!
str. 3

Tętno Miasta i Gminy Kaczory
str. 15, 16, 17, 18

– Stały cykl pytań do prezydenta Piły i odpowiedzi udzielonych przez Piotra Głowskiego, „Prezydent odpowiada”.
W tym odcinku prezydent Piły odpowiedział na 3 bardzo ważne pytania, a jedno dotyczyło pilskiego żużla. Koniecznie trzeba do lutowych pytań i odpowiedzi udzielonych przez prezydenta. Nie zawiedziecie się!
str. 9

– PRAWNIK RADZI – Radca Prawny, Agnieszka Przeworek-Rataj w styczniowym odcinku tej niezbędnej rubryki swoją poradę opatrzyła tytułem „Zakaz konkurencji w czasie trwania pracy”. Pani Mecenas wyjaśnia co dla pracownika świadczącego pracę dla firmy konkurencyjnej wobec macierzystej może wyniknąć ze złamania zakazu konkurencji w czasie trwania pracy. Oczywiście, nie muszę zachęcać do zapoznania się z poradą pani mecenas, bowiem każdy może znaleźć się w sytuacji zatrudnienia na „drugim etacie” w drugiej firmie, może będącej konkurencją dla firmy macierzystej. Zatem zapraszam do pouczającej lektury.
Przypominam, że pani mecenas Agnieszka Przeworek-Rataj czeka na kolejne pytania od państwa.
str. 9

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!
W lutowym odcinku o niepotrzebnie zapalającym się czerwonym świetle… na jednym z pilskich rond. Po więcej proszę sięgnąć do Waszej Rubryki Interwencyjnej. Naprawdę warto! Zachęcam!
str. 21

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Zapraszam do satysfakcjonującej lektury!

Marek Mostowski
redaktor naczelny