Mikołajki w VIVO! Piła. Centrum handlowe odwiedzi gość z Laponii

mikolajki_w_vivo

Zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku przez dzieci. Słodkie upominki, zabawy, a przede wszystkim spotkanie ze Świętym Mikołajem – na to wszystko najmłodsi mogą liczyć podczas Mikołajek, organizowanych w VIVO! Piła. W centrum handlowym nie zabraknie również dodatkowych atrakcji w postaci warsztatów kulinarnych i plastycznych. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 3 grudnia.

W ciągu roku jest kilka dni, kiedy maluchy mogą beztrosko korzystać ze wszystkich przywilejów bycia dzieckiem. Wata cukrowa bez limitu? Dlaczego nie! Prezenty? Obowiązkowo! VIVO! Piła zadba o to, aby tegoroczne Mikołajki były magiczne i upłynęły pod znakiem świątecznej atmosfery. W centrum handlowym zaplanowano liczne niespodzianki dla dzieci, a wśród nich słodkości, miłe upominki oraz tematyczne warsztaty. Najmłodsi pod okiem animatorów ozdobią muffinki, a także będą mieli szansę sprawdzić się podczas zajęć plastycznych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie nie kto inny jak Święty Mikołaj. W pilskim VIVO! powstanie dedykowane stanowisko, gdzie chętni wykonają pamiątkowe zdjęcie i porozmawiają w cztery oczy z przybyszem z Laponii. Nadchodząca sobota zapowiada się więc wspaniale!

Mikołajki w VIVO! Piła odbędą się w sobotę, 3 grudnia, w godz. 11:00-19:00, w strefie gastronomicznej. Serdecznie zapraszamy!

Aleksandra Sypek