Najsmaczniejszy event tego lata w Pile. Food trucki zaparkują pod Atrium Kasztanowa.

Oryginalny burger, belgijskie frytki, a może danie z dalekiej Tajlandii? Dania przygotowane przez prawdziwych pasjonatów kuchni znajdziecie na pierwszym tego lata zlocie w Pile. 28-30 czerwca to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy dobrego jedzenia.

 

Restauracje na kółkach aż przez 3 dni będą karmić mieszkańców Piły i okolic swoimi popisowymi daniami. Wielka uczta pod chmurką będzie miała miejsce pod galerią Atrium Kasztanowa.

 

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po zimowej przerwie food trucki wróciły do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

 

Weekend od 28-30 czerwca upłynie w Pile pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania na kultowym już evencie z „FUTRAKAMI”.

 

Do miasta zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

 

Organizatorem zlotu są FUTRAKI, organizacja, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

 

Miejsce zlotu: Atrium Kasztanowa, obok KFC.

 

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

  • Piątek: 11:00-21:00
  • Sobota: 11:00-21:00
  • Niedziela 11:00-19:00

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/484694767554102

 

Tomasz Kamyk