Nie siedź w domu! Sprawdź, co dzieje się w mieście!

nie_siedz_w_domu

Rzut oka i wiesz, co będzie się działo – z takim założeniem tworzono tu.Pila.pl, czyli nowe kalendarium wydarzeń kulturalnych i sportowych z całej Piły. Serwis wyróżnia się bogatą zawartością oraz łatwością użytkowania.

– Celujemy w prostotę i przejrzystość – mówi pomysłodawca serwisu Paweł Łukasiak. – Imprezy są ułożone chronologicznie, ponieważ większość ludzi w taki sposób planuje wypad na miasto. Zwykle sprawdzamy, co dzieje się w najbliższym czasie, a potem decydujemy, czy wziąć w tym udział.

Tu.Pila.pl nie wymaga od użytkowników nic więcej. Wystarczy wejść do serwisu – także za pomocą smartfonu lub innego urządzenia mobilnego – rzucić okiem na nadchodzące wydarzenia i podjąć decyzję. Bez opłat, bez logowania, bez utrudnień.

Tu.Pila.pl to serwis pozbawiony reklam i przyjazny użytkownikowi. Każdy bez problemu może opublikować news o własnej imprezie – i to na dwa sposoby.  Pierwszym z nich jest kontakt z redakcją, zaś drugim – samodzielnie dodanie informacji za pomocą prostego edytora. Nad jakością treści nieustannie czuwają moderatorzy. To wszystko sprawia, że serwis jest bogaty w świeże i interesujące informacje.

W Pile nie sposób się nudzić! Wejdź na tu.Pila.pl i dowiedz się, gdzie warto pojawić się w nadchodzących tygodniach. Obserwuj także profil serwisu na Facebooku, aby zyskać dostęp do unikalnych treści, brać udział w konkursach i w łatwy sposób porozumiewać się z redakcją: www.facebook.com/Wydarzenia.Pila.

(SE)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *