Nowy radiowóz dla policjantów z Posterunku Policji w Wysokiej

Komendant Powiatowy Policji w Pile, mł. insp. Piotr Skrzypkowiak uczestniczył w uroczystym przekazaniu oznakowanego radiowozu marki Kia Ceed. Samochód będzie służył policjantom z Posterunku Policji w Wysokiej. Pieniądze na ten cel pochodzą z Komendy Głównej Policji oraz samorządu lokalnego.

W piątek, 9 października 2015 roku, o godzinie 09.00 przed Posterunkiem Policji w Wysokiej odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu. Kia Ceed został zakupiony ze środków Komendy Głównej Policji, przy dofinansowaniu samorządu lokalnego w Wysokiej. W przekazaniu pojazdu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak, Kierownik Posterunku Policji w Wysokiej mł. asp. Łukasz Zajączkowski wraz z policjantami oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Wysoka – Marek Madej, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Wysoka – Henryk Stańczyk oraz ksiądz Krzysztof Kwaśniewicz, który poświęcił nowy radiowóz.

Komendant Powiatowy Policji w Pile, mł. insp. Piotr Skrzypkowiak podczas spotkania podkreślił bardzo dobrą współpracę z lokalnymi samorządami. Szef policjantów pełniących służbę na terenie powiatu pilskiego serdecznie podziękował władzom samorządu lokalnego za pomoc i wsparcie na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pilskiego.

mł. asp. Żaneta Kowalska
KPP Piła

nowy_radiowoz_dla_policjantow00

nowy_radiowoz_dla_policjantow03 nowy_radiowoz_dla_policjantow01 nowy_radiowoz_dla_policjantow02

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *