PALUCH wystąpi na pilskiej BARCE. Mamy wejściówki

Pod patronatem Tętna Regionu

W sobotę, 11 października 2014 r. o godz. 20.00 w Klubie Muzycznym BARKA w Pile, ul. Wodna (na rzece Gwda) rozpocznie się występ poznańskiego rapera PALUCH’a. Wstęp: 25zł przedsprzedaż w klubie / 30 zł w dniu koncertu. Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szansę wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. Wśród osób, które wyślą maila do 10 października do godziny 15.00 rozlosujemy wejściówki.

PALUCH: Raper z Poznania. Zadebiutował w 2004 roku nielegalem pt.: Życie jest piękne. Po dołączeniu z producentem Julasem do poznańskiej formacji Aifam, wydał z nią w 2005 roku płytę Nasza rewolucja. Do płyty zostały zrealizowane 2 teledyski: Jak Żyjesz oraz Przerwa W Oddechu. Następnie w 2007 roku wydał dobrze przyjęty drugi nielegal pt.: Biuro ochrony rapu. Do utworu Wokół Mnie został wydany teledysk z gościnnym występem DonGURALesko. W 2009 roku ukazała się jego pierwsza legalna solowa płyta pt.: Pewniak. Do tytułowego utworu został zrealizowany teledysk.

W 2010 roku raper założył własną wytwórnię muzyczną, specjalizującą się muzyce hip-hop B.O.R. Records. Pierwszym albumem wydanym w tej wytwórni był Bezgranicznie oddany. Wiosną tego samego roku dołączył do organizacji Diil Gang. 1 października 2011 roku odbyła się premiera jego kolejnej płyty pt.: Syntetyczna mafia. Album promowany był klipami do utworów: Na otarcie łez, Pan życia, Psychofan i zostawić coś po sobie oraz trasą koncertową. Dokładnie rok później, 1 października 2012 roku planowana jest premiera najnowszej płyty rapera pt.: Niebo. Materiał wyprodukowany zostanie przez pięciu głównych producentów w kraju. Wśród gości pojawi się czołówka polskiej sceny hip-hopowej. Premiera pierwszego klipu z nowego albumu odbędzie sie pod koniec sierpnia. Album wydany zostanie nakładem B.O.R. Records. Paluch na swoim koncie ma również utwory m.in. z Borixonem, Fabułą, Firmą, Kaczorem, Kalim, Lukasyno, Macca Squad, Miuoshem, Onarem, Peją, Pihem, PTP oraz Shellerem i Słoniem.

Joanna Naranowicz

paluch_wystapi10

paluch_wystapi15 paluch_wystapi11 paluch_wystapi12 paluch_wystapi13 paluch_wystapi14