Piła. Trwa realizacja kolejnego zadania z budżetu obywatelskiego. Pomóż w budowie sieci defibrylatorów

pomoz_w_budowie

Kolejne zadanie wskazane przez pilan w ramach budżetu obywatelskiego wchodzi w fazę realizacji. Urząd Miasta Piły wspólnie z pomysłodawcami, strażą miejską i policją pracują nad rozmieszczeniem 14 nowych defibrylatorów w przestrzeni miejskiej.

Naszym celem jest takie ich rozmieszczenie, by dostęp do wczesnej defibrylacji było możliwy dla jak największej liczby mieszkańców naszego miasta. Zachęcamy Państwa do włączenia się w akcję budowy pilskiej sieci defibrylatorów automatycznych.

Jeśli posiadają Państwo na terenie swojego przedsiębiorstwa, organizacji lub instytucji urządzenie (urządzenia) AED prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego, dzięki któremu na mapie AED naszego miasta pojawi się odpowiedni znacznik, również w Państwa lokalizacji.

Zgłoszenia te posłużą również do optymalnego rozlokowania nowych urządzeń na terenie Piły.

Prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia w formie tradycyjnej: Biuro Prezydenta, Plac Staszica 10, 64-920 Piła lub elektronicznej bp@um.pila.pl Zgłoszenia można przesyłać do 16 lipca 2021 roku. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 660 486 857 lub e-mail: bp@um.pila.pl

Do pobrania: >>> ZGŁOSZENIE <<<

UM Piły