Policjanci z Chodzieży otrzymali narkotesty od pilskiego WORD

We wtorek 30 listopada w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Pile odbyło się spotkanie podsumowujące dotychczasową współpracę z ościennymi jednostkami Policji. Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży od pilskiego WORD-u otrzymała testy narkotykowe.

Oczywistym jest, że jednym z zadań Policji jest dbanie o bezpieczeństwo obywateli. Nie udałoby się to bez pomocy instytucji, które wspierają nas na miarę swoich możliwości. W ostatnim czasie Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile przekazał chodzieskiej Policji 60 sztuk testów narkotykowych, które policjanci będą wykorzystywali do walki z kierowcami poruszającymi się pod wpływem substancji zabronionych.

Warto w tym miejscu podkreślić, że WORD w Pile corocznie aktywnie wspiera działania profilaktyczne chodzieskiej Policji w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, chociażby poprzez wspólne uczestniczenie w pogadankach w szkołach na terenie całego powiatu i przekazywanie elementów odblaskowych, które mają za zadanie sprawić, iż najmłodsi będą bezpieczniejsi na drodze.

Spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy naszych jednostek oraz zaplanowania kolejnych przedsięwzięć edukacyjno-profilaktycznych w nadchodzącym nowym roku.

KPP Chodzież

policjanci_z_chodziezy_otrzymali1_01

policjanci_z_chodziezy_otrzymali1_04 policjanci_z_chodziezy_otrzymali1_02 policjanci_z_chodziezy_otrzymali1_03