Powiat złotowski. Dwóch poszukiwanych zostało zatrzymanych

Policjanci ze złotowskiej komendy w ciągu minionej doby zatrzymali 2 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Jako pierwsza w ręce stróżów prawa „wpadła” 29-letnia mieszkanka gminy Zakrzewo, która dopuściła się przestępstwa przeciwko rodzinie. Kolejny z zatrzymanych poszukiwanych to 31-latek, mieszkaniec gminy Jastrowie, który za kradzieże w zakładzie karnym spędzi 3 miesiące.

 

22 maja dzięki poczynionym ustaleniom w ręce policjantów „wpadło” 2 poszukiwanych.

 

Jako pierwsza zatrzymana została 29-letnia mieszkanka gminy Zakrzewo, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymania dokonali funkcjonariusze z Posterunku Policji w Zakrzewie, którzy ustalili że kobieta powinna odsiadywać zasądzoną karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Została doprowadzona do wskazanego zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

 

Drugi z zatrzymanych to 31-letni mieszkaniec Jastrowia, był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Złotowie. Zatrzymany został przez jastrowskich mundurowych, za kradzieże jakich się dopuścił. Najbliższe 3 miesiące spędzi w wyznaczonym zakładzie karnym.

 

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych.

 

Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem Internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

 

asp. Damian Pachuc

KPP Złotów