Powiat Złotowski. Podsumowanie eliminacji powiatowych w konkursach – „Turniej Par Patrolowych”, „Dzielnicowy roku 2026”

W ostatnich dniach a auli Starostwa Powiatowego w Złotowie odbyły się eliminacje do etapu wojewódzkiego w dwóch policyjnych konkursach – „Turniej Par Patrolowych”, „Dzielnicowy roku 2026”. W trakcie spotkania ze Starostą złotowskim który objął patronat nad zmaganiami, podsumowano wyniki oraz wręczono wyróżnienia.

 

W czwartek (18.06) w sali konferencyjnej złotowskiej jednostki podsumowano wyniki w eliminacjach powiatowych policjantów w dwóch konkursach : „Turniej Par Patrolowych”, „Dzielnicowy roku 2026”.

 

W spotkaniu uczestniczył Starosta Złotowski wraz ze swoim zastępcą, który w tym roku objął patronat na konkursami oraz obecnym był podczas przeprowadzonych testów wiedzy.

 

Starosta w słowach skierowanych do mundurowych, podziękował za zaangażowanie, codzienną służbę oraz reprezentowanie powiatu złotowskiego w dalszych etapach ogólnopolskiego konkursu.

 

Komendant Powiatowy Policji w Złotowie, podkreślił że funkcjonariusze wykazali się bardzo dobrą wiedzą i umiejętnościami co z pewnością będzie miało odzwierciedlenie w codziennej służbie.

 

W drugiej części spotkania, Komendant Powiatowy słowa uznania skierował do funkcjonariuszy, którzy dziś odebrali rozkazy o ukończeniu trzy letniej służby przygotowawczej i rozpoczęli kolejny etap swojej służby.

 

Najlepsi policjanci służby prewencyjnej z powiatu złotowskiego „Turnieju Par Patrolowych”:

 

sierż. Dominika Bełka – służbę pełni w Zespole Prewencji w Posterunku Policji w Lipce

sierż. Jan Bruski – służbę pełni w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie

 

Najlepsi policjanci dzielnicowi z powiatu złotowskiego „Dzielnicowy Roku 2026” :

asp. Katarzyna Tylman – Dzielnicowa rejonu 1 miasta Złotów

asp. Karol Gajewski – Dzielnicowy rejonu nr 4 gm. Złotów

 

Gratulujemy osiągniętych wyników i trzymamy kciuki za dzielnicowych w kolejnym etapie.

 

st.asp. Damian Pachuc

KPP Złotów