„Pusta choinka” ponownie w Atrium Kasztanowa

Pusta_choinka

Są dzieci, dla których choinka pozostanie pusta. Nie dostaną prezentu, nie zasiądą do wieczerzy wigilijnej, nie będą wypatrywać św. Mikołaja… Chcąc temu zaradzić Caritas Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej wraz z Centrum Charytatywno – Opiekuńczym Caritas w Pile w dniu 13 grudnia zwróci się o wsparcie do odwiedzających Centrum Handlowe Atrium Kasztanowa w Pile.

Potrzebujące dzieci zostały wytypowane przez pedagogów z pilskich szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz z terenu Gminy Szydłowo, którzy nadesłali konkretne potrzeby najmłodszych mieszkańców naszego miasta i gminy. Na ozdobach choinkowych napisane są imiona dzieci, wiek oraz prezent, o którym marzą. Ufamy, że w te święta dzieci będą miały powody do radości i dzięki otwartym sercom mieszkańców Piły tegoroczne Święta Bożego Narodzenia na długo pozostaną w ich pamięci. Do obdarowania jest 160 dzieci!

Zapraszamy do włączenia się w naszą akcję i podzielenia się sercem z najbiedniejszymi.  Patronat honorowy objęli bp. Edward Dajczak – Ordynariusz Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, Starosta Powiatu Pilskiego i Prezydent Miasta Piły.

Pieniądze na paczki dla dzieci można wpłacać również na konto: Centrum Charytatywno – Opiekuńcze Caritas Bank Pekao S.A. II oddział Piła  nr 18 1240 1705 1111 0000 1903 8067 z dopiskiem PUSTA CHOINKA.

(SE)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *