REAKCJA, kwiecień 2024 r.

W kwietniowej edycji Waszego, Drodzy Czytelnicy lokalnego Hyde Parku, odniesiemy się do tego… co dobrego dzieje się w Grodzie Staszica. Dlaczego mamy ciągle kwękać, narzekać i przedstawiać wyłącznie mankamenty, a nie powinniśmy również pokazywać co dobrego dzieje się w kwestii porządku i estetyki. Właśnie w tym wydaniu REAKCJI będzie o pozytywach.

 

W marcowej rubryce poruszyliśmy, korzystając z informacji naszego Czytelnika, pozimowy stan ścieżek rowerowych, a konkretnie traktu wiodącego na Płotki, który jest brudny, a tym samym utrudniający bieganie, jazdę na rolkach czy nawet na rowerze.

 

Pilski Ratusz wziął to pod uwagę, a nawet wcześniej zaplanował szeroko zakrojoną akcję usuwania negatywnych efektów zimy. Na zdjęciach widać akcję pozbywania się piasku po zimie z chodników i m.in. traktów pieszo-rowerowych.

 

Brawo kandydatka na urząd prezydenta Piły, Beata Dudzińska i podległy jej zespół. Tak trzymać! Niezwykle cenna u dowódcy jest umiejętność antycypowania!

 

Jeżeli gnębią Cię podobne lub poważniejsze problemy, masz jakiekolwiek niejasności czy kłopoty, albo pragniesz coś pochwalić – napisz do nas! Nie miej żadnych oporów, możesz pisać o wszystkim. My spróbujemy Ci pomóc – reagując piorunująco!

 

Pisz na adres redakcji: „Tętno Regionu”, ul. 11 Listopada 40 pokój 101, 64-920 Piła z dopiskiem: „REAKCJA”.

 

Marek Mostowski