REAKCJA, maj 2024 r.

W majowym odcinku Waszego, Drodzy Czytelnicy lokalnego Speakers’ Corner zajmiemy się pokłosiem zimy. Choć nie była to zima, do której przywykli Czytelnicy starszej daty. Nie była to zima jak z piosenki Kabarety Starszych Panów „Na całej połaci śnieg”, a jednak pozostawiła po sobie… drogowe dziury. Właśnie o tych pozimowych niechcianych pozostałościach, kilka wyrazów napisał nasz Czytelnik.

 

Szanowna Redakcjo!

 

Jechałem niedawno ulicą (jezdnią) Kusocińskiego w Pile. Nie powiem, jechałem dość szybko, ale zgodnie z przepisami i w pewnym momencie o mały włos, w moim pojeździe nie straciłem zawieszenia. Przyczyną była dziura, i to głęboka, i dość okazała. Takich kwiatków w pilskim krajobrazie jest znacznie więcej, choć trzeba przyznać, że władze municypalne dbają, żeby je sukcesywnie łatać! Mam nadzieję, że te „kwiatki” znikną całkowicie.

 

Pozdrawiam

Janek K.

 

Niewątpliwą prawdą jest, że zima co roku pozostawia po sobie drogowe dziury. Jednak Miasto robi co może, żeby znikały one w miarę szybko. Z chwilę rozpocznie się remont rzeczonej ulicy Kusocińskiego… jakby na pana zawołanie, panie Janku.

 

Jeżeli gnębią Cię podobne lub poważniejsze problemy, masz jakiekolwiek niejasności czy kłopoty, albo pragniesz coś pochwalić – napisz do nas! Nie miej żadnych oporów, możesz pisać o wszystkim. My spróbujemy Ci pomóc – reagując piorunująco!

 

Pisz na adres redakcji: „Tętno Regionu”, ul. 11 Listopada 40 pokój 101, 64-920 Piła z dopiskiem: „REAKCJA”.

 

Marek Mostowski