Spartan Trifecta Białka Tatrzańska za nami

To był bardzo udany i dosyć ciężki trifecta maraton z przeszkodami. Trzy dystanse Beast, Super i Sprint dało łącznie prawie 40 kilometrów i 80 przeszkód. Większość trasy w pełnym słońcu i 28 stopni nie ułatwiało zadania. Zawody w Białce Tatrzańskiej odbyły się w dniach 8 – 9 sierpnia 2020 roku.

Tym razem w porównaniu z ostatnimi weekendami organizatorzy zaskoczyli w zawodach Spartana kolejnością usytuowania przeszkód i nowością w postaci dwukrotnego rzutu włócznią do celu. Brawo!!!

STG Piła reprezentowali Radek Maciejewski i Patryk Janicki czyli zawodnicy startujący bardzo często. Patryk, który miał pobiec dystanse Beast i Super musiał zadowolić się tylko niedzielnym Superem po problemach z przepisaniem Beasta z Czarnej Góry. Niestety czasem tak bywa. Zadebiutował jednak w Age Grop bardzo udanie i uzyskał doskonały czas w swojej kategorii. Wszystko jednak przed nim i niewiele brakuje mu, aby zaatakować podium.

Radek Maciejewski, zawodnik i trener, pokonał wszystkie trzy dystanse w dobrym czasie i uplasował się również wysoko w klasyfikacji swojej kategorii wiekowej. Zdobył upragnioną Spartan Trifecte regionalną, a dodatkowo Trifecte ×3 w 2020 roku. A to udało się niewielu w tym sezonie. Inspiracją dla Radka jest Andrzej Tomczyk czołowy medalista i rekordzista Spartan Trifecta.

Cały Spartan w Białce odbywał się w super pogodzie i pięknych okolicznościach przyrody. Pilanie znowu mogli spotkać się z przyjaciółmi z całej Europy i pomimo morderczego wysiłku wspaniale spędzić czas. Taki właśnie jest Spartan – najlepszy bieg przeszkodowy świata.

Osoby chętne, które chcą należeć do STG Piła, potrzebne informacje znajdą na FB https://www.facebook.com/srtgpila/.

AROO !!!

STG Piła

spartan_trifecta1_01

spartan_trifecta1_23 spartan_trifecta1_02 spartan_trifecta1_03 spartan_trifecta1_04 spartan_trifecta1_05 spartan_trifecta1_06 spartan_trifecta1_07 spartan_trifecta1_08 spartan_trifecta1_09 spartan_trifecta1_10 spartan_trifecta1_11 spartan_trifecta1_12 spartan_trifecta1_13 spartan_trifecta1_14 spartan_trifecta1_15 spartan_trifecta1_16 spartan_trifecta1_17 spartan_trifecta1_18 spartan_trifecta1_19 spartan_trifecta1_20 spartan_trifecta1_21 spartan_trifecta1_22