Spotkaj się z Maszą i Niedźwiedziem w Atrium Kasztanowa!

spotkaj_sie_z_masza

„Masza i Niedźwiedź” to niezwykle popularna bajka o przygodach wesołej dziewczynki i jej przyjaciela Niedźwiedzia. W niedzielę handlową, 26 stycznia, bohaterowie bajki odwiedzą centrum handlowe Atrium Kasztanowa w Pile. Rozbrykana Masza i sympatyczny Niedźwiedź zapraszają najmłodszych gości na bezpłatną, wyjątkową zabawę pełną atrakcji!

Masza to kreatywna, pełna energii i bardzo samodzielna dziewczynka, która wraz ze swoim przyjacielem Niedźwiedziem, przeżywa niesamowite przygody. Serial szybko podbił serca widzów – na całym świecie przygody bohaterów śledzą dzieci z niemal 100 krajów, a na Facebooku jego oficjalny profil lubi obecnie ponad 5 mln osób.

Centrum handlowe Atrium Kasztanowa przygotowało dla najmłodszych wyjątkowe spotkanie, nawiązujące do bajki „Masza i Niedźwiedź”. Na ciekawe przygód dzieci w Domku Niedźwiedzia czekają gry, zabawy i animacje oraz sprawiające dużo radości nagrody. Przed nieco starszymi uczestnikami moc atrakcji, takich jak rowerowy slalom pandy, a także pokaz cyrkowych sztuczek Tygrysa. W zaaranżowanym ogródku goście wyhodują własną roślinkę i zabiorą ją w doniczce do domu. Tego dnia Atrium Kasztanowa rozda małym miłośnikom przyrody aż 1000 sztuk sadzonek i doniczek! Ponadto najmłodsi przetestują swój refleks i spostrzegawczość, łapiąc motylki na łące. Będzie także okazja spróbować przepysznej herbatki z samowara w „niedźwiedzim stylu” i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubionymi bohaterami.

– Dzieci kochają animacje z sympatycznymi, nierzadko niesfornymi bohaterami. Bajki nie tylko bawią, ale pozwalają im odkrywać świat, radzić sobie z emocjami i budować relacje z innymi. „Masza i Niedźwiedź” to serial cieszący się ogromną popularnością w Polsce i na świecie oraz motyw przewodni wielu eventów i zabaw dla dzieci. Z myślą o najmłodszych Atrium Kasztanowa zaplanowało dzień pełen aktywności związanych ze spotkaniem z ulubionymi bohaterami. Dzieci będą mogły przenieść się do magicznego świata i wziąć udział we wspólnej przygodzie, opanować nowe umiejętności oraz zdobyć nagrody – mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Atrium Kasztanowa