Ukazał się styczniowy numer Tętna Regionu!

zapowiedz_styczniowego_numeru

No i mamy nowy rok, już 2016. A jak nowy rok to również styczniowy numer Tętna Regionu. W tej edycji Waszej gazety oprócz wielu różności dla Każdego bez wyjątku, reminiscencje bożonarodzeniowo-noworoczne i wiele, wiele więcej!

W styczniowej edycji:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,

– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.

– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

– Piękne tereny gminy to nasze bogactwo! – Rozmowa z Bogusławą Jagodzińską, Burmistrzem Wyrzyska, o minionym roku, o tym co zrealizowane i zaplanowane….
str. 12

– Piła to dla mnie najlepsza opcja – Rozmowa z Bradym Kurtzem, aktualnym mistrzem Australii, nowym zawodnikiem Polonii Piła. – Nie mogę się doczekać wyścigów w drużynie Polonii Piła. Mam nadzieję, że uda mi się zrobić dobrą robotę dla zespołu i kibiców…
str. 20

– I i II liga żużlowa połączone bez podziału na grupy! W tegorocznych rozgrywkach Nice PLŻ pojedzie 11 drużyn, a wśród nich również Polonia Piła.
str. 20

– Pilanie na International Judo Training Camp Cadets – Junior Elbląg 2016.
str. 13

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W styczniowej Reakcji wracamy do jednego z „chwastów”, które psują wizerunek pilskiego „ogródka”. Niczym aborygeński bumerang powraca temat ruin po byłym Domu Handlowym STOKŁOSA, który już ponad 11 lat straszy w centrum Grodu Staszica. Co się dzieje w tej sprawie? Częściowa odpowiedź w tym wydaniu! Warto zajrzeć i przeczytać!

– Pod Lupą – W styczniowej edycji mojej rubryki zastanawiam się czy „złota myśl” doktora Goebbelsa „kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą” jest aksjomatem, czy nie ma potwierdzenia w życiu codziennym. Jaka była konkluzja moich przemyśleń? Odpowiedź w styczniowej „Pod Lupą”. Zapraszam do lektury!

GORĄCO POLECAMY!!!

– stałe kąciki porad

– lawinę konkursów z gradem cennych nagród

– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *