W niedzielę ostatnie żużlowe ściganie w Pile

W niedzielę 30 czerwca o 16.00 zamykająca tabelę Krajowej Ligi Żużlowej Polonia Piła w meczu 7. kolejki podejmie czwarty Optibet Lokomotiv Daugavpils. W zespole gospodarzy dojdzie do debiutu  Norwega Mathiasa Pollestada, który kilka dni temu doznał wypożyczony z ekstraligowej ebut.pl Stali Gorzów. Znamy już składy awizowane na ten rewanżowy pojedynek.  

 

Awizowane składy:

 

Optibet Lokomotiv Daugavpils:
1. Rene Bach
2. Daniił Kołodinski
3. Oleg Michaiłow
4. Steve Worrall
5. Jewgienij Kostygow
6. Artiom Juhno

 

Polonia Piła:
9. Adam Ellis
10. Norbert Kościuch
11. Jonas Jeppesen
12. Mathias Pollestad
13. Wiktor Trofimow
14. Tobiasz Jakub Musielak
15. Dawid Grzeszczyk

 

KONKURS

 

Dzięki uprzejmości klubu Polonia Piła mamy dla WAS 2 bilety pojedyncze do rozdania w naszym konkursie który pojawi się w piątek na FB Tętno Regionu.

 

Bilety ulgowe – uczniowie i studenci do 26 roku życia, renciści, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z 1 opiekunem – każda z osób kupuje bilet ulgowy, seniorzy powyżej 65 roku życia za okazaniem dokumentu tożsamości)

Bilety VIP
Sektor VIP A i VIP C – bilet wstępu plus wyodrębniony parking przy stadionie, dedykowane wejście na stadion, catering w strefie VIP, program zawodów.

Dzieci do lat 7 włącznie (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp bezpłatny.

 

Będzie to ostatni domowy pojedynek Polonii Piła, ponieważ od 1 lipca stadion będzie zamknięty z powodu odbywającego się remontu. Tym bardziej serdecznie zapraszamy na ten mecz.

 

Bilety dostępne tutaj https://poloniapila.abilet.pl/

Bilety stacjonarnie dostępne w Piła FanStore w godzinach otwarcia sklepu

 

Sebastian Daukszewicz