W sierpniu pobiegnij w Starej Łubiance!

Nowa impreza sportowa w Starej Łubiance – „I Bieg i Marsz Trzeźwości” – bez wątpienia będzie jednym z ważniejszych wydarzeń sportowych w gminie Szydłowo.

Wcześniej Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo z dużym sukcesem współorganizowało V i VI Bieg Papieski – bardzo znaną i cenioną imprezę biegową na terenie powiatu pilskiego, która od lat inauguruje cykl powiatowych biegów „Biegaj z Nami”.

Organizatorzy spodziewają się ok. 300 zawodników z całej Polski i chcieliby godnie zorganizować dla nich ten bieg i marsz, w duchu promocji trzeźwości i zdrowego, sportowego trybu życia.

Malownicza trasa o długości 5,5 km powinna zachęcić także debiutantów, których gorąco namawiamy do udziału. Dla każdego uczestnika na mecie czekać będzie oryginalny, tłoczony medal, obfity poczęstunek, porządne puchary dla zwycięzców w kategoriach wiekowych, dla maszerujących z
kijkami i mieszkańców gminy oraz losowanie nagród…

Zapraszamy w pierwszą sobotę sierpnia 2.8.2014 do Starej Łubianki. Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.biegamy.org .

bieg_stara_lubianka

red