Zaginął 3-letni Ksawery

zaginal_3_letni_ksawery

Zaginął 3-letni Ksawery Kończak, chłopiec w dniu zaginięcia ubrany był w jasne, krótkie spodenki oraz jasnoróżową bluzkę z krótkim rękawem z białymi napisami. Chłopiec ma ciemno blond włosy oraz piwne oczy, jest opalony, wzrost ok. 1 metra.

Ostatni raz widziany był przez matkę w piątek 8 sierpnia br. około godziny 10:30. Wtedy to ojciec chłopca przyjechał pod dom matki i zabrał dziecko pod pretekstem wyjazdu do sklepu. Ojciec posiada prawo widzenia z dzieckiem w określone dni ( weekendy) postanowieniem sądu. Matka od dnia zaginięcia chłopca nie posiada żadnych informacji o miejscu pobytu syna. Ojciec swoim zachowaniem złamał postanowienie sądu. 3 letni Ksawery jest alergikiem i powinien przyjmować leki. W sytuacji nieprzyjęcia leków istnieje zagrożenie zdrowia dziecka. Dziecko prawdopodobnie znajduje się na terenie Wysoczki w powiecie pilskim bądź w jednym z kurortów nadmorskich.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat 3-letniego Ksawerego proszone są o kontakt ze zrozpaczoną matką pod numerem telefonu 504 328 698 lub 733 400 437. Sprawą zaginięcia małoletniego Ksawerego zajmuje się również pilska policja.

red