Zuzanna Skręta z Piły laureatką Lunaparku

wreczenie_nagrod

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Tym razem nie w ostatnią, lecz w pierwszą sobotę miesiąca, a konkretnie 6 marca, miała miejsce ważna uroczystość dla jednej z Lunaparkowiczek. Mowa oczywiście o „gali” wręczenia nagrody za prawidłowe rozwiązania łamigłówek z naszego szaradziarskiego kącika. Feta utartym zwyczajem odbyła się w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem suwenirów.

Ponownie to młoda mieszkanka Grodu Staszica okazała się podatna na szczęście. Właśnie kartkę z jej poprawnymi rozwiązaniami wydobyła z pojemnika redakcyjna losowaczka. Szczęściarą, ale także sprawną szaradzistką okazała się 9-letnia Zuzanna Skręta z Piły. Zuzi nagrodę niespodziankę (która przypadła do gustu młodziutkiej rebusistce) wręczył pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe konkursy.

Należy podkreślić, że fundatorem nagród Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Gratulujemy zwyciężczyni i zapraszamy do rozwiązywania kolejnych krzyżówek oraz rebusów. Zaproszenie adresujemy także do innych młodych miłośników sztuki szaradziarskiej.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja