Skład Piła coraz bardziej widoczny | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Skład Piła coraz bardziej widoczny

  Sklad_Pila

  Budowa wielkopowierzchniowego, wielobranżowego składu materiałowego w Pile nabiera tempa. Jednym z istotnych elementów inwestycji jest zapewnienie dojazdu do budowanego składu, od strony ul. Fritsa Philipsa. W dniu 25 lipca 2016 roku podwykonawca, pilska firma Asta-Bud Sp. z o.o., rozpoczął prace w obrębie projektowanego wjazdu.

  Skład Piła – inwestycja Wojska Polskiego realizowana jest na terenie jednostki wojskowej przy al. Powstańców Wielkopolskich. Generalnym wykonawcą jest konsorcjum firm: ERBUD S.A. i P.W. EBUD Przemysłówka Sp. z o. o. Wartość robót budowlanych wynosi prawie 115 mln zł brutto. Realizowany magazyn przeznaczony będzie do przechowywania i konserwacji mienia wojskowego. Inwestycja obejmuje również wykonanie infrastruktury towarzyszącej oraz modernizację wybranych elementów infrastruktury istniejącej. Zakończenie budowy przewidziano do 30 kwietnia 2017 roku.

  Galerię zdjęć z budowy Składu można obejrzeć na stronie 1. Regionalnej Bazy Logistycznej: http://1rblog.wp.mil.pl/pl/4_180.html

  Wydział Rozwoju i Funduszy Europejskich
  UM w Pile