Spotkają się kolekcjonerzy i pasjonaci historii | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Spotkają się kolekcjonerzy i pasjonaci historii

  Spotkaja_sie_kolekcjonerzy

  Pilskie Muzeum Wojskowe wspólnie z ZOD Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Pile zaprasza na Spotkanie zbieraczy, kolekcjonerów oraz pasjonatów historii Piły.

  Zbierasz, kolekcjonujesz pocztówki, znaczki, militaria, butelki, porcelanki, monety, mapy, fotografie, pamiątki z pilskich jednostek wojskowych, bilety kolejowe lub coś bardziej ekstremalnego od pokryw studzienek kanalizacyjnych z napisem „SCHNEIDEMUHL” J, przyjdź i zaprezentuj swoje zbiory. Poznaj innych pasjonatów i wymień się informacjami, wzbogać swoją wiedzę na temat rzeczy związanych z historią miasta, w którym mieszkasz.

  Zapraszamy wszystkich pasjonatów historii Piły, którzy posiadają pamiątki związane z naszym miastem do prezentacji swoich zbiorów.

  Nieważne, czy masz 2 pamiątki, 5, czy 100 lub więcej, ważne, że to Twoje zbiory, Twoja kolekcja i to warto pokazać. Zachęcamy do prezentacji unikalnych pamiątek.

  Do tej pory większość zbieraczy i kolekcjonerów prezentowała swoje przedmioty w Internecie na stronie „Dawna Piła”, zachęcamy do odejścia od klawiatury komputera i spotkanie twarzą w twarz z innymi pasjonatami, których wcześniej nie było okazji spotkać osobiście.

  Oficjalne otwarcie o godzinie 11:00, prezentacja zbiorów do godziny 15:00.

  Data: Sobota 14.02.2015r.

  Miejsce: ZOD Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Pile ul. Kołobrzeska 15.

  Organizatorzy zapewniają stoły i gabloty, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: przedmoscie.pila@gmail.com oraz o kontakt telefoniczny 601 29 1234 w celu ustalenia ilości potrzebnych stołów, gablot do ekspozycji.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników historii Piły.

  red