Ukazał się kwietniowy – 100. numer Tętna Regionu!

okladka-4

Już od ponad 8 lat Tętno Regionu istnieje na rynku mediów. Wydanie, które oddajemy do Państwa rąk nosi numer 100! A więc jest to numer jubileuszowy, będący jednocześnie edycją wielkanocną. Zatem zawiera wiele życzeń świątecznych i szereg interesujących materiałów. Zapraszamy do sięgnięcia po kwietniowe wydanie Waszej gazety, jak zwykle dostępnej w stałych i nowych punktach dystrybucyjnych! Gwarantujemy, że warto i życzymy satysfakcjonującej lektury!

W kwietniowej edycji:

– Tradycyjnie wiele informacji z Piły i regionu,

– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,

– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.

– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

Zaczynałam śpiewać na schodach w rodzinnej kamienicy – Rozmowa z Krystyną Prońko, wspaniałą polską piosenkarką i kompozytorką. – W ciągu dosłownie parunastu godzin porzuciłam pracę, wyjechałam i od tamtej pory żyję ze śpiewania. – str. 20.

Wspólny trening Sarnackiego i Chwackich Braci z PiłyDominik i Bartłomiej Skowyra trenowali wspólnie z najlepszym polskim judoką – Maciejem Sarnackim, jedynym Polakiem, który aktualnie zaliczany jest do światowej czołówki w judo. – str. 36.

Wyłoniono Miss 2015 Centrum Kształcenia „NAUKA” – 18 marca, po raz pierwszy w Centrum Kształcenia „NAUKA” w Pile, Samorząd Uczniowski zorganizował wybory Miss Szkoły. – str. 28.

WODA? – NAJLEPSZA Z KRANU! – Weź udział w konkursie MWiK w Pile. – str. 25 i 26.

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!

W kwietniowej Reakcji o mężczyźnie, który starając się żyć na sportowo, często biegając na jednym z pilskich stadioników, pewnej soboty… o mały włos stracił życie pod kołami bolidu, którego kierowca wyraźnie pomylił areny!

– Pod Lupą – Tym razem w kontekście setnego wydania Tętna Regionu, zająłem się między innymi liczbą 100 oraz w żołnierskich słowach zrekapitulowałem te 100 miesięcy bycia z Wami Drodzy Czytelnicy! Szczegóły Pod Lupą!

GORĄCO POLECAMY!!!

– stałe kąciki porad

– lawinę konkursów z gradem cennych nagród

– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *