Pod Lupą. Bądź jak Temida, nie sabotuj wyborów!!

Już za kilka dni będzie miało miejsce kolejne święto demokracji. Tak, święto demokracji, bowiem 15 października A.D. 2023 roku każdy Obywatel Rzeczpospolitej będzie mógł opowiedzieć się za tym kto ma rządzić Najjaśniejszą! Naszym orężem będzie karta wyborcza!

Wrzucenie do urny karty z krzyżykiem jest naszym prawem, ale i obywatelskim obowiązkiem. Nie ignoruj tego przywileju, nie leń się ani nie wmawiaj sobie, że i tak bez twojego głosu zdarzy się, co ma się zdarzyć! PAMIĘTAJ, że takie tłumaczenie jest najgłupszym usprawiedliwieniem twej nieobecności w lokalu wyborczym! Taka szansa długo się nie powtórzy! Pamiętaj, każdy głos na wagę złota!!! Nie ignoruj go, bowiem ziarnko do ziarnka, a zbierze się MIARKA.

 

A gdy już będziesz przy urnie, z kartą wyborczą w ręku… bądź jak Temis, czyt. Temida. Nie sugeruj się tym co piękne i złote, lecz tym co ziści marzenie o normalnym kraju. Włóż opaskę na oczy i połóż na szalach „za” i „przeciw”. Szala, która przeważy niechaj wskaże Ci gdzie postawić krzyżyk! Pamiętaj, to jest Twój. Nasz ORĘŻ!

 

Pomimo, że politycy mają swoje za uszami i nie są z nich bezgrzeszne aniołki, postaraj się bezstronnie ocenić, kto bardziej będzie działał pro publico bono, a kto pro domo sua.

Słowem, NIE SABOTUJ WYBORÓW! Swoją przyszłość masz w Swoich rękach! Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz!!!

 

Do zobaczenia przy urnach!

 

Marek Mostowski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *