Było to naprawdę wyjątkowe spotkanie

Wszyscy, którzy przyszli do klubu muzycznego Scena w czwartkowy wieczór 30 lipca, nie zawiedli się. Tym razem swoją twórczość zaprezentowały panie Renata Wojnarowicz, która zajmuje się malarstwem, tkaniną konserwacją, uczestnicząca wielu wystawach krajowych oraz poetka Hanna Szuster, rodowita bydgoszczanka, a od 1978 roku związana życiem rodzinnym i zawodowym z Piłą.  Od 11 lat jest również członkiem Chóru Akademickiego PWSZ w Pile.

Dorobek literacki i plastyczny bohaterek lipcowej kartki Pilskiego Kalendarza Artystycznego przedstawił gospodarz spotkań – Tomasz Perlicjan. Muzycznie wieczór umilił Karol Urbanek, na co dzień dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych w Pile.

– Obrazy, które dziś możemy zobaczyć to jest ich debiut, ponieważ namalowałam je w czerwcu w plenerze. Myślałam, że będą to pejzaże… a wyszły kwiaty. Obrazy tam namalowane, na miejscu, mają dla mnie klimat, radość, lato. Malując w pracowni wiele rzeczy tam uchodzi, a w naturze podejmuje się szybciej decyzje, trafniejsze. To daje dużo więcej radości – mówiła podczas spotkania Renata Wojnarowicz.

Godzinne spotkanie autorskie dało obecnym możliwość poznania kolejnych ciekawych postaci. Goście w doskonałym nastroju, dziękując za piękny wieczór, opuszczali klub Scena. Było to naprawdę wyjątkowe spotkanie.

Comiesięczne spotkania ze sztuką organizowane są dzięki uprzejmości sponsorów i patronów medialnym m.in. Tętna Regionu.

Sebastian Daukszewicz

bylo_to_naprawde_wyjatkowe10

bylo_to_naprawde_wyjatkowe35 bylo_to_naprawde_wyjatkowe11 bylo_to_naprawde_wyjatkowe12 bylo_to_naprawde_wyjatkowe13 bylo_to_naprawde_wyjatkowe14 bylo_to_naprawde_wyjatkowe15 bylo_to_naprawde_wyjatkowe16 bylo_to_naprawde_wyjatkowe17 bylo_to_naprawde_wyjatkowe18 bylo_to_naprawde_wyjatkowe19 bylo_to_naprawde_wyjatkowe20 bylo_to_naprawde_wyjatkowe21 bylo_to_naprawde_wyjatkowe22 bylo_to_naprawde_wyjatkowe23 bylo_to_naprawde_wyjatkowe24 bylo_to_naprawde_wyjatkowe25 bylo_to_naprawde_wyjatkowe26 bylo_to_naprawde_wyjatkowe27 bylo_to_naprawde_wyjatkowe28 bylo_to_naprawde_wyjatkowe29 bylo_to_naprawde_wyjatkowe30 bylo_to_naprawde_wyjatkowe31 bylo_to_naprawde_wyjatkowe32 bylo_to_naprawde_wyjatkowe33 bylo_to_naprawde_wyjatkowe34

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *