„Cztery Pory Roku w Piosence” – Regionalny Przegląd Młodych Wokalistów w Pile

Cztery_Pory_Roku

Na scenie Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” w Pile 57 wykonawców zaprezentowało się w piosenkach o tematyce pór roku. Po przesłuchaniu wszystkich wykonawców jury przyznało nagrody i wyróżnienia.

W kategorii dzieci z klas I – III pierwsze miejsce przyznano Natalii Brzezińskiej z Zespołu Szkół Katolickich w Złotowie. Drugie miejsce zajęła Agata Brandenburger z MDK „ISKRA” w Pile. Trzecie miejsce przyznano Aleksandrze Furs z MDK w Trzciance. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały: Aleksandra Kopacz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile i Katarzyna Jagła ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile.

W kategorii wokalistów z klas IV-VI pierwsze miejsce zajęła Julia Kołodziejczyk z MCK w Czarnkowie, drugie miejsce przyznano Aleksandrze Mantaj z MDK w Trzciance. Dwa trzecie miejsca przyznano Alicji Jęchorek MDK z Trzcianki i Klaudii Urban z MDK Człuchów. Wyróżnienie otrzymała Katarzyna Izydor z MCK w Czarnkowie.

W kategorii piosenkarek z gimnazjów pierwszego miejsca nie przyznano. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Tymper z MDK „ISKRA” w Pile. Trzecie przyznano Mariannie Ekert z MDK w Człuchowie.

W kategorii uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce jury przyznało Agacie Wilant z MDK w Trzciance, drugie miejsce zajęła Dagmara Bilińska również z MDK w Trzciance. Trzecie miejsca zajęły Kinga Speyer z MDK „ISKRA” w Pile i Angelika Kozak reprezentantka Studia Piosenki przy SM w Trzciance. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Magdalena Krzemińska z Centrum Kultury w Sianowie.

W przeglądzie uczestniczyły również zespoły wokalne. Pierwsze miejsce przyznano zespołowi wokalnemu „Impresja” z MDK w Trzciance. Drugie miejsce zajął zespół „Zarys” z Czarnkowa, a trzecie zespół wokalny „Smile” z Człuchowa.

Z.S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *