„Działamy Razem”

15 maja 2015 r. w budynku Invest Parku w Pile odbyła się konferencja „Silna Wielkopolska. Rozwój inicjatyw lokalnych w regionie” oraz Targi Organizacji Pozarządowych „Działamy Razem”. Organizatorem było  Stowarzyszenie Instytut Zachodni w ramach projektu „Działamy Razem – wielkopolskie organizacje na rzecz porozumienia i współpracy”.

Pierwsza część spotkania, miała charakter panelowy, dotyczyła możliwości finansowania działań podmiotów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i innych źródeł zewnętrznych. Druga część miała charakter warsztatowy.

– Chcieliśmy, aby ta konferencja pozwoliła organizacjom pozarządowym, podmiotom samorządu terytorialnego pokazać, w jaki sposób mogą ze sobą współpracować i pozyskiwać środki na pewne inicjatywy oraz jak się rozwijać. Ważną rzeczą w zakresie naszego projektu jest utworzenie sieci Działamy Razem. Jest to pierwsza nasza taka inicjatywa w subregionie pilskim i jesteśmy zadowoleni, że taki był duży odzew ze strony odbiorców – mówi Natalia Gniatczyk-Kuczyńska ze Stowarzyszenia Instytut Zachodni w Poznaniu.

Wydarzenie to było zwieńczeniem niespełna rocznego projektu „Działamy Razem – wielkopolskie organizacje na rzecz porozumienia i współpracy”, którego głównym celem jest utworzenie i utrzymanie sieci NGO składającej się z organizacji pozarządowych z całego regionu.

(SE)

dzialamy_razem10

dzialamy_razem23 dzialamy_razem11 dzialamy_razem12 dzialamy_razem13 dzialamy_razem14 dzialamy_razem15 dzialamy_razem16 dzialamy_razem17 dzialamy_razem18 dzialamy_razem19 dzialamy_razem20 dzialamy_razem21 dzialamy_razem22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *