Gospodarz finału triumfuje w turnieju siatkarskim

8 stycznia 2015 w hali ZS3 odbył się Finał Mistrzostw Piły Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców. Gospodarzem finału był p. Ireneusz Gondek, a nagrody w postaci dyplomów, pucharów i medali dla najlepszych drużyn ufundował MOSiR w Pile. Uczestnikami finału były 4 drużyny wyłonione w rundzie eliminacyjnej – ZS3, ZS2, Gimnazjum 4 i Gimnazjum 5.

Pary półfinałowe utworzyły ZS3 z G4 i ZS2 z G5. W pierwszym półfinale bardzo pewnie wygrali podopieczni trenera Ireneusza Gondka do -9 i -14. W drugim półfinale lepsi okazali się gimnazjaliści z pilskiej piątki prowadzeni przez p.Jacka Piechotę (-7, -19). Mecz o trzecie miejsce to pojedynek G4 i ZS2, zespołów, które przegrały swe półfinały. Tutaj z brązem na szyi wyjechali uczniowie z Królowej Jadwigi (ZS2) wraz z opiekunem – p.Andrzejem Czyżem (-17, -20). Finał to szybkie 2:0 dla gospodarza finału – ZS3 (-9, -17). Sędzią głównym finału był p.Krzysztof Kopczyński, a sędziami sekretarzami uczniowie ZS3 – Oskar Pazdaj i Patrycja Drzewiecka. Za aparatem stała Patrycja Wycisło, a nagrody wręczał dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 – p.Grzegorz Mąka.

Zwycięska drużyna z ZS Nr 3 zagrała w składzie: Hubert Muchar (rozgrywający), Jakub Szymanowski (atakujący), Dawid Romaniszyn (uniwersalny), Grzegorz Zieliński (przyjmujący), Tobiasz Trawiński (libero), Dawid Dymkowski (środkowy), Nikodem Owczarek (środkowy), Radosław Brenk (środkowy), Piotr Grzybowski (przyjmujący) – trzecioklasiści oraz Michał Dymkowski (przyjmujący), Filip Stróżyński (rozgrywający) oraz Michał Gładysz (przyjmujący) – uczniowie pierwszej klasy.

Rundy powiatowe rozpoczną się w lutym br., a wystąpią w nich wszystkie drużyny z finału miejskiego plus Zespół Szkół nr 1.

GRATULUJEMY!!!

Ireneusz Gondek

gospodarz_finalu_triumfuje10

gospodarz_finalu_triumfuje26 gospodarz_finalu_triumfuje11 gospodarz_finalu_triumfuje12 gospodarz_finalu_triumfuje13 gospodarz_finalu_triumfuje14 gospodarz_finalu_triumfuje15 gospodarz_finalu_triumfuje16 gospodarz_finalu_triumfuje17 gospodarz_finalu_triumfuje18 gospodarz_finalu_triumfuje19 gospodarz_finalu_triumfuje20 gospodarz_finalu_triumfuje21 gospodarz_finalu_triumfuje22 gospodarz_finalu_triumfuje23 gospodarz_finalu_triumfuje24 gospodarz_finalu_triumfuje25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *