Jasełka dla najmłodszych
17 stycznia, w sobotę na sali widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Wyrzysku odbyły się Jasełka zorganizowane przez Przedszkole im. Chatka Puchatka. Na bożonarodzeniowym przedstawieniu pojawiła się Bogusława Jagodzińska Burmistrz Wyrzyska wraz ze swoim zastępcą Tadeuszem Perlińskim.
Wszystkich przybyłych przywitała Iwona Pacała, Dyrektor Przedszkola nr 1 im. Chatka Puchatka w Wyrzysku. Głos zabrała również Burmistrz Bogusława Jagodzińska, która zwracając się do rodziców i nauczycieli życzyła dużo sił i wytrwałości w wychowaniu milusińskich oraz ogromu pomocnych osób, które w procesie edukacyjno-wychowawczym będą niosły pomoc.
Mateusz Murach
UM w Wyrzysku




