Kryminalna Gra Miejska 2015 – Ruszają zapisy

Kryminalna_Gra_Miejska

Tegoroczna Kryminalna Gra Miejska odbywać się będzie na podstawie powieści poznańskiej pisarki Joanny Opiat-Bojarskiej pt. „Zaufaj mi, Anno”. Scenariusz gry jest autorską i swobodną adaptacją książki (zmienione zostało miejsce akcji i zakończenie powieści, przemilczane zostały pewne wątki oraz drugie dno powieści).

Uczestnicy Gry – uczniowie reprezentujący zespoły pilskich gimnazjów i liceów pod opieką nauczycieli – tym razem będą mieli wyjątkową możliwość zbadać okoliczności sprawy dotyczącej nielegalnych przyjemności i ich śmiertelnych konsekwencji. Staną przed pytaniami: Czy to robota seryjnego mordercy? Jaki związek z zabójstwami mają dopalacze? Czy uda się zdemaskować mordercę zanim zaatakuje po raz kolejny?

Uczestnicy Gry wcielą się w rolę dziennikarzy śledczych i z pewnością przeżyją niecodzienną przygodę intelektualną oraz etyczną. Tegoroczna Gra nie jest, bowiem tylko umysłową łamigłówką, odbywającą się na ulicach naszego miasta. Gra nieść będzie ze sobą wyraźny przekaz dydaktyczny o szkodliwości wszelkich używek i niebezpieczeństwach czyhających na wszystkich, którzy po nie sięgają.

W grze uczestniczyć mogą trzyosobowe zespoły uczniowskie wraz z opiekunem, reprezentujące poszczególne szkoły pilskie: gimnazja i licea. Zgłoszenia w postaci danych osobowych (imię i nazwisko uczestników oraz opiekuna wraz z kontaktem telefonicznym oraz nazwą szkoły) należy przesyłać na adres: gra@kryminalnapila.pl.
Zapraszamy!

Leszek Koźmiński
www.kryminalnapila.blogspot.com
www.kryminalnapila.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *