Mieszkańcy Motylewa przywitali lato

W sobotę 20 czerwca mieszkańcy Motylewa powitali lato. Specjalnie na tę okazję Zarząd Osiedla Motylewo i Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pile przygotowali liczne atrakcje dla najmłodszych, jak i dorosłych.

Największą popularnością i frekwencją cieszył się IX Motylewski Bieg Uliczny dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjlanych i dorosłych, gdzie dla zwycięzców nagrodą główną był przelot żółtym śmigłowcem nad Osiedlem Motylewo, który ufundowała Katarzyna Stokłosa. Chętnych nie brakowało również na przejażdżki kucykiem.

Tego dnia wiceprezydent Piły Krzysztof Szewc i przewodniczący Zarządu Osiedla Motylewo Marek Andruszkiewicz wręczali różne nagrody w konkursach, ale szczególna była ta, którą wręczono dla najmłodszego uczestnika festynu, mieszkańca Motylewa 5-dniowego Daniela Piątka. Nie zabrakło również pokazu w wykonaniu strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile, którzy nawet pozwolili dzieciom strzelać wodą do celu ze specjalnego węża strażackiego

Impreza była doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu wolnego i integracji środowiska lokalnego. Uśmiechnięte twarze dzieci, były dowodem na to, że zabawa udała się w stu procentach i na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Osiedla Motylewo.

Sebastian Daukszewicz

mieszkancy_motylewa_przywitali10

mieszkancy_motylewa_przywitali43 mieszkancy_motylewa_przywitali11 mieszkancy_motylewa_przywitali12 mieszkancy_motylewa_przywitali13 mieszkancy_motylewa_przywitali14 mieszkancy_motylewa_przywitali15 mieszkancy_motylewa_przywitali16 mieszkancy_motylewa_przywitali17 mieszkancy_motylewa_przywitali18 mieszkancy_motylewa_przywitali19 mieszkancy_motylewa_przywitali20 mieszkancy_motylewa_przywitali21 mieszkancy_motylewa_przywitali22 mieszkancy_motylewa_przywitali23 mieszkancy_motylewa_przywitali24 mieszkancy_motylewa_przywitali25 mieszkancy_motylewa_przywitali26 mieszkancy_motylewa_przywitali27 mieszkancy_motylewa_przywitali28 mieszkancy_motylewa_przywitali29 mieszkancy_motylewa_przywitali30 mieszkancy_motylewa_przywitali31 mieszkancy_motylewa_przywitali32 mieszkancy_motylewa_przywitali33 mieszkancy_motylewa_przywitali34 mieszkancy_motylewa_przywitali35 mieszkancy_motylewa_przywitali36 mieszkancy_motylewa_przywitali37 mieszkancy_motylewa_przywitali38 mieszkancy_motylewa_przywitali39 mieszkancy_motylewa_przywitali40 mieszkancy_motylewa_przywitali41 mieszkancy_motylewa_przywitali42

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *