Najlepszy z Najlepszych

W dniach 2 i 3 czerwca 2016 roku w Bolechowie odbyły się XXVII Mistrzostwa Wielkopolski w Sporcie Pożarniczym. W mistrzostwach wystartowało 6 najlepszych drużyn z województwa, które wyłoniono podczas wcześniejszych eliminacji.

Komendę Powiatową PSP w Pile na mistrzostwach reprezentował kpt. Krzysztof Gajewski. Strażak z Piły startując indywidualnie zdeklasował swoich rywali wygrywając w konkurencjach: Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej z czasem 15,310 oraz Dwuboju pożarniczym z łącznym czasem 33,937. Dodatkowo kpt. Krzysztof Gajewski odebrał puchar za zwycięstwo w Wielkopolskiej Lidze Wspinania przy Użyciu Drabiny Hakowej, gdzie wygrał wszystkie rundy.

W obecnym sezonie w całej Wielkopolsce nie ma mocnych na reprezentanta pilskich strażaków!

Serdecznie gratulujemy osiągniętych w tym roku wyników, jednocześnie życząc powodzenia na Mistrzostwach Polski w Sporcie Pożarniczym, które rozegrane zostaną w dniach 16-17 czerwca 2016 roku w Częstochowie.

kpt. Paweł Kamiński
Zdjęcia: mł. bryg. Sławomir Brandt

najlepszy_z_najlepszych01

najlepszy_z_najlepszych02 najlepszy_z_najlepszych03 najlepszy_z_najlepszych04 najlepszy_z_najlepszych05 najlepszy_z_najlepszych06 najlepszy_z_najlepszych07 najlepszy_z_najlepszych08 najlepszy_z_najlepszych09

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *