„Plebiscyt Sąsiedzki” w Tesco

1 września br. ruszył program grantowy „Plebiscyt Sąsiedzki” skierowany m.in. do stowarzyszeń i fundacji działających na terenie wybranych 16 miast, w których można znaleźć Pasaże Tesco. To jeden z elementów kampanii „Pasaż Tesco. Poznaj bliskiego sąsiada”, której celem jest budowanie świadomości marki Pasaży wśród klientów, jak również działanie na rzecz lokalnych społeczności. 8 listopada każdy, kto odwiedził Tesco przy ulicy Bydgoskiej w Pile miał okazję dowiedzieć się, co dwie pilskie organizacje, które znalazły się w finale konkursu chcą zrobić dla swoich mieszkańców za wygraną sumę.

W niedzielne popołudnie była okazja do zagłosowania na Klub Płetwonurków LOK „RAFA” lub na Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Związek Ognisk. Zwycięska organizacja non-profit, która uzyska najwięcej głosów otrzyma na swoje zadanie dofinansowanie w wysokości 2 000 zł.

Klub Płetwonurków LOK „RAFA” zgłosił projekt pt. „Czysta plaża, czyste kąpielisko pod wodą”, który ma na celu uprzątnięcie pilskich kąpielisk przed sezonem letnim. Zapewni to wypoczywającym bezpieczną kąpiel w okresie wakacyjnym. Jednocześnie działania osób zaangażowanych przyczynią się do ochrony środowiska.

Z kolei drugi finalista, Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Związek Ognisk zgłosiło projekt pt. tytułem „Sąsiedzkie smaki – piknik kulinarny przy ulicy Komuny Paryskiej”, w ramach którego mieszkańcy Piły zaprezentują swoje umiejętności kulinarne. Kolejnym z działań będzie wydanie „Smaków Kulinarnych mieszkańców ulicy Komuny Paryskiej w Pile” w formie broszury lub kalendarza ze zdjęciami i przepisami. Celem projektu jest integracja poprzez wzajemne poznanie umiejętności kulinarnych mieszkańców, ulicy Komuny Paryskiej na Osiedlu Zamoście w Pile oraz ożywienie aktywności mieszkańców.

Głosowaniu towarzyszyły gry i zabawy, animacje oraz liczne promocje i oferty specjalne, przygotowane przez sklepy i punkty usługowe w Pasażu Tesco.

Oficjalne wyniki głosowania zostaną podane po zakończeniu wydarzeń we wszystkich lokalizacjach, czyli 30.11.2015, na stronie www.pasaztesco.pl

(SE)

plebiscyt_sasiedzki_w_tesco00

plebiscyt_sasiedzki_w_tesco19 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco01 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco02 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco03 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco04 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco05 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco06 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco07 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco08 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco09 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco10 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco11 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco12 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco13 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco14 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco15 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco16 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco17 plebiscyt_sasiedzki_w_tesco18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *