Pod Lupą: Covid-19. Jaka jest naga prawda?

Od ponad półtora roku świat „oszalał” na punkcie covid-19. Owa epidemia spowodowała, że pacjenci z innymi chorobami – tak poważnymi jak carcinoma, przewlekłe choroby układu krążenia, kończące się zawałem, udary, GRYPA ze swoimi poważnymi powikłaniami etc., etc. – poszli w zapomnienie. Liczył się tylko COVID-19.

„Eksperci”, nieomylni znawcy covida, na początku owej epidemii naigrywali się z maseczek, i innych „walorów” tej zjadliwej choroby. Z miesiąca na miesiąc zaczęli jednak robić voltę i zmienili „zdanie” o 180 stopni. I zauważcie, tylko ci byli i są zapraszani do stacji telewizyjnych, radiowych i internetowych, którzy przekazują narodowi swe mądrości i straszą, straszą, straszą tym zjadliwym choróbskiem! Dlaczego ci prawdziwi, belwederscy profesorowie, mający inne zdanie, mają drzwi zamknięte?!

Dlaczego tzw. „szczepionki” na covid powstały w zawrotnym tempie, kiedy inne z prawdziwego zdarzenia szczepionki powstawały przez kilka ładnych lat. Przecież co nagle, to po diable!!! Nie wiem co jest prawdą, a co fałszem, ale jestem zwolennikiem audiatur et altera pars!!! Niech będą dopuszczani do głosu inni eksperci, super specjaliści, profesorowie, którzy mają inne zdanie! Dlaczego nie ma paneli dyskusyjnych z udziałem jednej i drugiej strony??? No, dlaczego???

A teraz kilka faktów. Populacja świata w 2020 roku liczyła 7,753 miliarda. Na covid-19 rzekomo zmarło ponad 5 milionów osób na całym świecie. Co daje 0,06 procenta całej ziemskiej populacji.

Na covid-19 w Polsce zachorowało 3 175 769 osób, „zmarło” 78 555 osób, a wyzdrowiało 2 774 179 chorych. Większość z chorobami współistniejącymi, tymi niezwykle groźnymi. Od 1 września 2020 roku do 15 października 2021 roku na grypę w Polsce zachorowało 2 844 957 wg meldunków NIZP-PZH (Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego-Państwowy Zakład Higieny).

I UWAGA!!! Jak informuje prof. dr hab. Lidia Brydak, 16 Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych jeszcze nie potwierdziło „krążenia wirusa grypy” w aktualnym sezonie epidemicznym… z powodu tego, że liczba badań nad nim została ograniczona w wyniku epidemii.

Konkluzja. Czy preparat, bo nie pełnoprawna szczepionka, który miał być remedium na covid-19 spełnia swoją zbawienną rolę? Ja tego nie wiem! Ale fakty, o których mówią objęci ostracyzmem, prawdziwi profesorowie, mówią same za siebie.

Marek Mostowski

pod_lupa_listopad_20211_01

pod_lupa_listopad_20211_03 pod_lupa_listopad_20211_02