Półkolonie w Pile pod hasłem „MALI ODKRYWCY”

W dniach 4 – 15 lipca 2016 r. Zarząd Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pile zorganizował półkolonię dla 50 dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Bazą wypoczynku była Szkoła Podstawowa Nr 4 w Pile przy ul. Grabowej 18.

Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, między innymi: wycieczkę do Parku Dinozaurów w Solcu Kujawskim, do Skansenu w Osieku i Kolejki Wąskotorowej w Białośliwiu, do Ośrodka Edukacji Leśnej w Kalinie i do Rezerwatu Kuźnik  . Dzieci były także w Muzeum Okręgowym w Pile i w Parku Zabaw Fun Factory, na spektaklu teatralnym w Regionalnym Centrum Kultury oraz w kinie. Ponadto odbyły się rozgrywki sportowe, konkursy plastyczne, gry i zabawy na boisku i w sali gimnastycznej.

Dzieci otrzymały bardzo smaczne i kaloryczne oraz obfite posiłki – śniadanie, obiad i podwieczorek, wzbogacone dużą ilością owoców i warzyw.  Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, dyplom oraz upominki i słodycze.

Przedsięwzięcie w większości zostało sfinansowane przez Urząd Miasta Piły, przy wsparciu Szkoły Podstawowej Nr 4 i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

(SE)

polkolonie_w_pile00

polkolonie_w_pile06 polkolonie_w_pile01 polkolonie_w_pile02 polkolonie_w_pile03 polkolonie_w_pile04 polkolonie_w_pile05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *