Pomysł godny naśladowania

Młode małżeństwo – Państwo Maria (rodowita Pilanka) i Karol Giczewscy wystąpili w środę, 22 lipca, w porannym wydaniu ogólnopolskiego programu telewizji śniadaniowej „Pytanie na śniadanie”. Państwo Młodzi zostali zaproszeni do Warszawy i studia programu 2 Telewizji Polskiej, aby opowiedzieli o swojej inicjatywnie, jaką była kwesta wśród weselnych gości i zbieranie zamiast prezentów – datków na rzecz budowy pierwszego hospicjum stacjonarnego w Pile.

Wspomnianą zbiórkę w maju br. przeprowadzili członkowie Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile. W jej wyniku zebrano 1.729,00 zł, o czym już informowaliśmy. Szlachetny gest młodej pary i chęć pomocy potrzebującym zwrócił uwagę dziennikarza „Pytania na śniadanie”, pana Remigiusza Kriese, który szukając ciekawego wątku do tematu „oryginalnych pomysłów na prezent ślubny” natrafił na artykuł poświęcony Państwu Giczewskim i od razu zaprosił Ich do porannego programu.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia retransmisji środowego wydania „Pytania na śniadanie” i występu Państwa Giczewskiech, którzy opowiadają o swoim nietypowym, acz jak najbardziej godnym naśladowania pomyśle:
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/20933920/oryginalne-pomysly-na-prezenty-weselne

Anna Fons

pomysl_godny_nasladowania01

pomysl_godny_nasladowania02 pomysl_godny_nasladowania03 pomysl_godny_nasladowania04

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *