Przedwyborcza kawa od kandydata Jacka Bogusławskiego

Kampania wyborcza do Sejmu RP przed jesiennymi wyborami nabiera tempa. Dziś darmową kawą witał od rana przechodzących przez Plac Konstytucji 3 maja w Pile Jacek Bogusławski, kandydat PO do Sejmu. Dodatkiem do kawy była słodka krówka oraz możliwość zamienienia z radnym miejskim kilku słów na każdy temat.  Wszystko po to żeby zachęcić do pójścia do urn 25 października, a przy okazji zdobyć „krzyżyk” przy swoim nazwisku.

– Od samego początku miałem tak przemyślaną kampanię wyborczą, aby spotykać się z ludźmi, rozmawiać z nimi, wysłuchać ich problemów. Dziś mogę wsłuchać się w ich głos, jako radny miejski, a 25 października, jeśli społeczeństwo da mi mandat poselski, również zajmę się ich sprawami Sejmie. Kawa przyciąga, zwłaszcza jak mamy taką pogodę jak dziś, gdy jest chłodno. A do tego króweczka, aby osłodzić ten poranek. Miłe jest to jak osoby, które przychodzą, mówią że popierają moją kandydaturę do Sejmu i widzą moją dotychczasową pracę, jako Radnego Miasta Piły. Mają one nadzieję, że będę aktywnym posłem ziemi pilskiej – mówi Jacek Bogusławski, nr 4 na liście Platformy Obywatelskiej z okręgu 38. – Każdą kawę sam przygotowuję od wczesnych godzin porannych. Wiem, jakie są proporcje, bo rozmawiałem z osobami, które zawodowo tym się zajmują, dlatego jest ona dobra. Średnio wydajemy 50-60 kaw w godzinach 7-8, w różnych miejscach naszego miasta.

Jacek Bogusławski poprzez rzetelną pracę w Sejmie chce dbać o interesy swoich wyborców oraz o sprawy związane z rozwojem naszego regionu. Chce, aby sprawy naszego regionu wzięli w swoje ręce rodowici pilanie – tu urodzeni,  pracujący i często prowadzący firmy.

(SE)

1przedwyborcza_kawa12

przedwyborcza_kawa20 przedwyborcza_kawa00 przedwyborcza_kawa01 przedwyborcza_kawa02 przedwyborcza_kawa03 przedwyborcza_kawa04 przedwyborcza_kawa05 przedwyborcza_kawa06 przedwyborcza_kawa07 przedwyborcza_kawa08 przedwyborcza_kawa09 przedwyborcza_kawa10 przedwyborcza_kawa11 przedwyborcza_kawa13 przedwyborcza_kawa14 przedwyborcza_kawa15 przedwyborcza_kawa16 przedwyborcza_kawa17 przedwyborcza_kawa18 przedwyborcza_kawa19

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *