PWSZ w Pile zaprasza na kolejny PIKNIK TECHNICZNY

Przed nami kolejny Piknik Techniczny, organizowany przez Instytut Politechniczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Staszica w Pile.

Co tym razem czeka na osoby żądne wiadomości o naukach ścisłych? Wykładowcy i studenci przygotowali m.in.: chemiczną olimpiadę, geodezję na wesoło, zabawy z termowizją, sterowanie inteligentnym oświetleniem, wykorzystanie endoskopu w badaniach silników spalinowych. Zabiorą nas także w świat fotonów (m.in. pokaz laserów na ciele stałym oraz lasera gazowego He-Ne); pokażą wyładowania elektrostatyczne w laboratorium.

Ciekawym punktem Pikniku Technicznego będą także pokazy pt. Światło wokół nas, a jego wpływ na nasze samopoczucie, energię, wydajność i odpoczynek.

Pokazy najnowocześniejszych technologii oświetlenia LED i OLED – przygotowane przez Partnera wielu przedsięwzięć Uczelni – Firmę Philips Lighting Poland.

Tradycyjnie nie zabraknie konkursów oraz ciepłego poczęstunku. Zapraszamy w najbliższy czwartek – 29 października, do kampusu akademickiego PWSZ w Pile (bud. J), od godz. 10.00 do 13.30.

Szczegóły program znaleźć można na stronie www.pwsz.pila.pl

Wstęp WOLNY

Aleksandra Fabiszak
Biuro Informacji i Promocji
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. S. Staszica

pwsz_zaprasza_na_piknik01

pwsz_zaprasza_na_piknik02 pwsz_zaprasza_na_piknik03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *