Robert Janowski pytał „Jaka to kolęda? w pilskiej Kasztanowej

Chyba nie ma takiego, który by nie oglądał choć raz w telewizyjnej „Jedynce” muzycznego teleturnieju „Jaka to melodia?” Właśnie dla miłośników teleturnieju, a przede wszystkim prowadzącego w pilskiej galerii Atrium Kasztanowa w sobotę, 5 grudnia, ów teleturniej pod nazwą „Jaka to kolęda” odbył się na żywo.  

Koncert Roberta Janowskiego oraz zespołu z telewizyjnego show trwał ponad dwie godziny, a mini scenę przez cały czas otaczał wianuszek, by nie powiedzieć olbrzymi wieniec fanów teleturnieju i prowadzącego. Oprócz możliwości wysłuchania kolęd w wykonaniu pana Roberta i Agaty Dąbrowskiej, śmiałkowie reprezentujący publiczność mogli wziąć udział w „Kasztano-turnieju”, polegającym na jak najszybszym odgadnięciu tytułów kolęd prezentowanych przez artystów. Każdy z biorących udział obdarowany został atrakcyjną nagrodą.

Po zakończeniu koncertu Roberta Janowskiego, aż do zamknięcia Kasztanowej, klientom czas dokonywania zakupów uprzyjemniał świątecznymi przebojami profesjonalny DJ.

mm

robert_janowski_pytal00

robert_janowski_pytal33 robert_janowski_pytal01 robert_janowski_pytal02 robert_janowski_pytal03 robert_janowski_pytal04 robert_janowski_pytal05 robert_janowski_pytal06 robert_janowski_pytal07 robert_janowski_pytal08 robert_janowski_pytal09 robert_janowski_pytal10 robert_janowski_pytal11 robert_janowski_pytal12 robert_janowski_pytal13 robert_janowski_pytal14 robert_janowski_pytal15 robert_janowski_pytal16 robert_janowski_pytal17 robert_janowski_pytal18 robert_janowski_pytal19 robert_janowski_pytal20 robert_janowski_pytal21 robert_janowski_pytal22 robert_janowski_pytal23 robert_janowski_pytal24 robert_janowski_pytal25 robert_janowski_pytal26 robert_janowski_pytal27 robert_janowski_pytal28 robert_janowski_pytal29 robert_janowski_pytal30 robert_janowski_pytal31 robert_janowski_pytal32

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *