„Śpiewać każdy może” przegląd miejski

spiewac_kazdy_moze

Dzieci i młodzież z pilskich szkół w sobotę, 17 stycznia 2015 roku, zaprezentowały swój talent wokalny w konkursie „Śpiewać każdy może”. Na scenie Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” w konkursie wystąpiło 32 uczestników.

Jury w składzie: Maria Gęsicka, Przemysław Zdunek i Zbigniew Sabik nagrodziło następujących wokalistów:

– z klas I-III szkół podstawowych nagrodzono: Aleksandrę Kopacz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile oraz Lilianę Grzesiak i Agatę Brandenburger, obie z MDK „ISKRA” w Pile.

– z klas  IV-VI  nagrodzono Tomasza Serbyna ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Pile oraz Juliannę Nowosad i Zuzannę Iwaszko z pilskiego  MDK .

– w grupie uczestników z gimnazjów nagrodzono: Zuzannę Tymper, Zuzannę Maruda i Joannę Kostyk z MDK „ISKRA” w Pile oraz Elizę Nadulską z Gimnazjum nr 4 w Pile.

– wśród uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych nagrody przyznano dla – Kingi Speyer, Aleksandry Borkowskiej oraz Justyny Ratajewskiej z MDK „ISKRA” w Pile.

Jury wyróżniło (bez zakwalifikowania do Konkursu Regionalnego) zespół wokalny z klas I – III Szkolnego Towarzystwa Oświatowego w Pile.

Wszyscy nagrodzeni zostali zakwalifikowani do Przeglądu Regionalnego Konkursu „Śpiewać każdy może”, który odbędzie się 31 stycznia w sobotę o godzinie 9 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” w Pile.

Z.S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *