Spotkanie ze Stowarzyszeniem Pomocy Humanitarnej w Pile

spotkanie_ze_Stowarzyszeniem

Już 22 lutego br. odbędzie się spotkanie ze Stowarzyszeniem Pomocy Humanitarnej.

W programie przewidziano m.in. prezentację działalności organizacji i wystawę prac rękodzieła przygotowanego przez podopiecznych organizacji.

Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej niesie pomoc mieszkańcom powiatu pilskiego, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Misja jest rehabilitacja społeczna oraz aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych. Przedstawiciele organizacji będą obecni 22 lutego w godzinach 12:00-16:00 w Pasażu Tesco przy ul. Bydgoskiej 135 w Pile. W ramach wydarzenia stowarzyszenie zaprezentuje swoją działalność, opowie o Zakładach Aktywizacji Zawodowej. Ponadto odbędzie się prezentacja wyrobów wykonanych w ZAZ, a dzieci będą miały okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”. W Pasażu Tesco przy ulicy Bydgoskiej 135 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Martą Michalak, pod adresem marta@emotionsevents.pl .

red

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *