Strażacy w Półmaratonie

Blisko 3100 osób wzięło udział w 25. Międzynarodowym Półmaratonie PHILIPS Piła. Zawody odbyły się 6 września 2015 roku, a trasa biegła przez całe niemalże miasto Piła. Impreza posiadała rangę Mistrzostw Polski w półmaratonie, a w rywalizacji wziął udział m.in. wielokrotny Mistrz Olimpijski Robert Korzeniowski.

Nie zabrakło również w półmaratonie strażaków, w tym także funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży: st. kpt. Leszka Naranowicza (Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży) oraz asp. Krzysztof Zawistowski (funkcjonariusz Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego i Kontrolno-Rozpoznawczego). Asp. Krzysztof Zawistowski z czasem 1 godzina 14 minut zdobył bardzo wysokie 2 miejsce w klasyfikacji mieszkańcy powiatu pilskiego. To pierwszy tak duży sukces strażaka z chodzieskiej komendy w półmaratonie. St. kpt. Leszek Naranowicz w półmaratonie uzyskał czas 1 godzina 59 minut.

Tekst: st. kpt. Leszek Naranowicz
Zdjęcia: archiwum KP PSP w Chodzieży

strazacy_w_polmaratonie01

strazacy_w_polmaratonie02 strazacy_w_polmaratonie03 strazacy_w_polmaratonie04 strazacy_w_polmaratonie05 strazacy_w_polmaratonie06

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *