Targi Edukacyjne ABSOLWENT – już 17 marca w Pile

Po raz kolejny serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i prezentacji oferty podczas XIII edycji Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2015, imprezy z roku na rok zyskującej coraz większą renomę, na stałe wpisanej w kalendarz targowy branży edukacyjnej. W Pile Targi będą miały miejsce tradycyjnie w hali MOSiR przy ul. Żeromskiego 90. Targi czynne będą od 9.00 – 14.00.

 WYSTAWCY

Impreza ma na celu zapoznanie maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z ofertą edukacyjną oraz z możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju. Swoje propozycje zaprezentuje w każdej z edycji ponad 100 wystawców:
– szkoły wyższe, politechniki, uniwersytety;
– szkoły policealne, pomaturalne, ośrodki i instytuty szkoleniowe;
– szkoły ponadgimnazjalne: licea, technika, szkoły zawodowe;
– szkoły językowe, ośrodki językowe, certyfikacyjne.
Ważnym elementem imprezy są Targi Pracy i Kariery. Wydarzenie to organizowane jest z myślą o młodzieży rozpoczynającej karierę
zawodową, osobach pracujących zamierzających zmienić pracę oraz osobach bezrobotnych poszukujących zatrudnienia.

TARGI PRACY i KARIERY

Targi Pracy i Kariery 2015 to dla odwiedzających doskonała okazja do zapoznania się z aktualną sytuacją i ofertami na rynku pracy, zaś dla pracodawców niepowtarzalna szansa do pozyskania nowych kadr, poprzez bezpośrednią prezentację oferty i możliwość spotkania z
potencjalnymi kandydatami.

Oferty prezentowane na targach kierowane są do:
– młodych poszukujących ofert staży i praktyk zawodowych
– osób wkraczających na rynek pracy
– osób poszukujących stałego lub tymczasowego zatrudnienia
– osób zainteresowanych pracą w ramach wolontariatu

W trakcie wydarzenia prezentować się będą:
– firmy poszukujące pracowników
– biura karier uczelni wyższych
– agencje pracy stałej i tymczasowej
– biura pośrednictwa i doradztwa personalnego

Istotnym elementem prezentacji jest włączenie takich instytucji jak: Powiatowe Urzędy Pracy, Wojewódzkie Urzędy Pracy, Ochotnicze Hufce Pracy, Państwowe Inspekcje Pracy.

ODWIEDZANIE TARGÓW PRZEZ UCZNIÓW  

Targi ABSOLWENT co roku odwiedzają tłumy maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów oraz studentów. Szeroka oferta kształcenia na różnych szczeblach zachęca do przyjścia na imprezę. Poprzednią edycję łącznie odwiedziło około 10.000 osób !!!

Uczniowie odwiedzają targi w grupach zorganizowanych z wychowawcami wg ustalonego harmonogramu, co zapewnia komfort pracy wystawcom i systematyczny przepływ zwiedzających. Wstęp na imprezę będzie dla wszystkich zwiedzających bezpłatny. Targi czynne będą w godzinach od 9.00 do 14.00.

STATUETKI ABSOLWENT 2015

Tradycją targów jest przyznawanie czterech prestiżowych statuetek targowych wystawcom w różnych kategoriach, w tym jedna z nich będzie przyznana za najciekawsze stoisko targowe.

HAPPENING ABSOLWENT 2015

Targi ABSOLWENT to nie tylko bogata oferta edukacyjna. To również możliwość znalezienia możliwości rozwoju osobistego, rozwijania talentów i zainteresowań oraz spędzania wolnego czasu, dlatego podczas tegorocznej edycji targów, podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się HAPPENING ABSOLWENT 2015. Program obejmować będzie pokazy umiejętności zawodowych, interaktywnych doświadczeń, występy grup tanecznych i muzycznych, pokazy sportowe: sporty walki, joga, fitness, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, masażu, makijażu oraz wiele innych. W trakcie happeningu prezentują się studenci uczelni, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, słuchacze placówek policealnych, uczniowie szkół artystycznych oraz sportowcy.

Wszelkie dodatkowe informacje udzielamy pod nr telefonów: 95 720 20 51, 95 735 04 41
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XIII Targach Edukacyjnych ABSOLWENT 2015.

Więcej informacji na: www.absolwent.targi.pl

Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebook: www.facebook.com/targi.absolwent .

red

targi_edukacyjne01

targi_edukacyjne02

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *