W piątek rywalizacja tyczkarzy na pilskim deptaku

12 czerwca pilski deptak będzie miejscem. gdzie o godzinie 17.00 po raz trzeci odbędzie się III Międzynarodowy Turniej Skoku o Tyczce Mężczyzn z udziałem m.in. pilania Przemysława Czerwińskiego, wychowanka z pilskiego klubu Gwardia, wielokrotnego reprezentant kraju, medalisty mistrzostw Polski. Warto jednak przyjść już wcześniej o 14.30, ponieważ przed konkursem głównym odbędzie się turniej juniorów.

– Nie chciałem do tego konkursu wystawiać zbyt dużej ilości zawodników. Po pierwsze, aby to nie trwało za długo, a po drugie żeby te emocje, które będą towarzyszyć podczas zawodów były jak największe. Dobierałem zawodników na podobnym poziomie sportowym, aby to wyglądało na zaciętą rywalizację do samego końca. Obsada lepsza niż w zeszłym roku. Zaprosiłem cztery osoby zza granicy. Do tego dojdzie Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, moja osoba oraz dwóch zawodników Zawiszy Bydgoszcz. Jeśli pogoda dopisze i warunki również, to jest szansa na rekord i dobre rezultaty. Myślę, że będzie fajny konkurs, na który już dziś zapraszam – mówi organizator i uczestnik turnieju Przemysław Czerwiński.

Jak dodaje Dariusz Kubicki, dyrektor MOSiR w Pile, dla kibiców będzie wystawiony telebim, który na pewno ułatwi oglądanie zawodów. Będą również siedziska. Warto tylko trzymać kciuki za pogodę.

(SE)

w_piatek_rywalizacja_tyczkarzy10

w_piatek_rywalizacja_tyczkarzy10 w_piatek_rywalizacja_tyczkarzy13 w_piatek_rywalizacja_tyczkarzy11 w_piatek_rywalizacja_tyczkarzy12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *