W sobotę Zoomy Fashion IV Circular

Pod patronatem Tętna Regionu

Pokaz mody w Pile – wspaniałe marki modowe oraz kulturowe. Występy grup artystycznych. Sztuka, muzyka i dźwięki. To wszystko i jeszcze więcej już 5 listopada na Zoomy Fashion IV Circular, czyli największe wydarzenie modowe w regionie.

Kolejna edycja pokazów mody Zoomy Fashion odbędzie się z podtytułem Circular, czyli z mocnym komunikatem na temat odpowiedzialnej i świadomej mody, która oprócz tworzenia piękna opiekuje się naszą Ziemią, zasobami, które nam daje i ludźmi ją tworzącymi.

– Odnoszę wrażenie, że organizowana przez nas impreza na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń organizowanych w Pile. Mamy zapytania od osób, które chcą być widzami i od osób, które chcą występować. Zapytania o bilety mamy np. ze Szczecina, Koszalina, a nie tylko z Piły. Do tego trzeba dodać projektantów, którzy są zainteresowani tym rynkiem. Czasami odnosiłem wrażenie, że mówi się o Pile i o tym regionie, że jest to biała plama na mapie Polski. To dzięki takim imprezom udaje się to wymazać. Jest nam łatwiej ją zorganizować. Dobrym przykładem jest to, że sponsorem jest Loreal Professionnel i Kevin Murphy – dwa koncerny, które są znane w Europie i w Stanach Zjednoczonych. I są też w Pile – mówi organizator Zoomy Fashion, Michał Kranc.

Pilska i nie tylko publiczność w sobotę obejrzy projektantów mody, wśród nich m.in. Tressore, MC Magdalena Carter, Mapepina. Muzycznie czas umili Sabina Jeszka, gwiazda Mam Talent oraz Jaka to melodia. Zobaczymy wyśmienite zawodniczki Pole Dance oraz tanecznie szkolącą się w Los Angeles – Kasię Kat Markiewicz. Modelki Zoomy są to atrakcyjne dziewczęta z naszego regionu. Niektóre z nich, jak np. Zuzana Matuszczak, już osiągnęły sukces i podpisały kontrakty w renomowanych agencjach modelek. O podniebienia gości zadba Dworek Koper, a o napoje Victoriia Cymes.

Biletów VIP na Zoomy Fashion Circular zostało niewiele! Nie zapominajcie, że w GYM Factory Fitness & Squash Center oraz Angelo Rivieri Poznań i Piła można także nabyć bilety standardowe – i to w cenie 50 zł za sztukę!

Poniżej zdjęcia  z październikowego  castingu na modelki i modeli Zoomy Fashion oraz z konferencji prasowej.

Sebastian Daukszewicz

w_sobote_zoomy_fashion00

w_sobote_zoomy_fashion41 w_sobote_zoomy_fashion01 w_sobote_zoomy_fashion02 w_sobote_zoomy_fashion03 w_sobote_zoomy_fashion04 w_sobote_zoomy_fashion05 w_sobote_zoomy_fashion06 w_sobote_zoomy_fashion07 w_sobote_zoomy_fashion08 w_sobote_zoomy_fashion09 w_sobote_zoomy_fashion10 w_sobote_zoomy_fashion11 w_sobote_zoomy_fashion12 w_sobote_zoomy_fashion13 w_sobote_zoomy_fashion14 w_sobote_zoomy_fashion15 w_sobote_zoomy_fashion16 w_sobote_zoomy_fashion17 w_sobote_zoomy_fashion18 w_sobote_zoomy_fashion19 w_sobote_zoomy_fashion20 w_sobote_zoomy_fashion21 w_sobote_zoomy_fashion22 w_sobote_zoomy_fashion23 w_sobote_zoomy_fashion24 w_sobote_zoomy_fashion25 w_sobote_zoomy_fashion26 w_sobote_zoomy_fashion27 w_sobote_zoomy_fashion28 w_sobote_zoomy_fashion29 w_sobote_zoomy_fashion30 w_sobote_zoomy_fashion31 w_sobote_zoomy_fashion32 w_sobote_zoomy_fashion33 w_sobote_zoomy_fashion34 w_sobote_zoomy_fashion35 w_sobote_zoomy_fashion36 w_sobote_zoomy_fashion37 w_sobote_zoomy_fashion38 w_sobote_zoomy_fashion39 w_sobote_zoomy_fashion40