Wytańczyli sukcesy

Wytanczyli_sukcesy

W minioną sobotę i niedzielę (18-19.04) tancerze Szkoły Tańca UKS – MDK „ISKRA” w Pile tańczyli na Festiwalu Tańca Tropicana Cup w Mikołajkach. Większość par w nim startujących to pary zagraniczne. Turniej rozegrano w licznych kategoriach. Wśród tego międzynarodowego grona tancerzy znakomite rezultaty uzyskali podopieczni trenerów Elizy Sabik i Artura Dąbrowskiego.

II miejsce w kombinacji 10 tańców i III miejsce w tańcach standardowych zajęli Kacper Czajka – Oliwia Drożdż startujący w kategorii młodzieżowej.

III miejsce w kategorii „wschodzących gwiazd”, IV miejsce w kategorii par młodzieżowych do 21 roku życia zajęli Wojciech Furman – Natalia Skwarek. Finałowe miejsce w Juveniles World Trophy i I miejsce w klasie E zajęli Dawid Brzeziński – Maja Woś. VI miejsce w kategorii młodzieżowej do 21 roku życia zajęli Mateusz Pawłowski – Julia Gładka.VI finałowe miejsce w kategorii „wschodzących gwiazd” zajęli Artur Kozar – Sandra Pasieka. Udział par tańca sportowego UKS-MDK „ISKRA” w turnieju w Mikołajkach był dofinansowany przez Urząd Miasta Piły.

Również w sobotę w Nowogardzie odbyły się XII Nowogardzkie Spotkania Taneczne, w których udział wzięły również pary Szkoły Tańca UKS-MDK „ISKRA”. I miejsce w obu stylach tanecznych zajęli Kamil Wargin – Paulina Możejko w klasie tanecznej C. Złote medale zdobyli również Mikołaj Najdek – Amelia Biecka, Jakub Mendlik – Oliwia Walas, Wojciech Czajkowski – Maja Sorogowicka, Michał Mitrus – Katarzyna Domalewska.

Zbigniew Sabik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *